Bazén svépomocí

Stavbu bazénu jsme vám schopni dodat v několika různých úrovních. Vše záleží na vzájemné domluvě.

  1. Firma Adimpex dodá filtrační jednotku a zbytek materiálu i práci si zajišťuje sám klient. Pokud máte technické nadání a šikovné známé, pak je pro vás tato možnost ekonomicky nejvýhodnější.
  2. Takzvaná verze „bazén na paletě“. Dodáme vám veškerý materiál potřebný ke stavbě bazénu – ten zahrnuje liner, obrubní kámen, ztracené bednění, filtraci a případné další komponenty podle vašeho výběru. Samozřejmě nebude chybět ani návod ke stavbě. A do samotné stavby už se pustíte vy. V případě, že si nebude vědět s nějakou fází rady, jsme k dispozici na telefonu nebo i pro případnou výpomoc na místě.
  3. Některé práce zvládnete sami a na ostatní si objednáte odborníky z Adimpexu. Pokud například máte chuť a možnosti vyhloubit si jámu na bazén a postavit ztracené bednění sami, nebudeme vám v seberealizaci bránit. Až budete mít tyto úkony hotové, zavoláte nám a my uděláme dokončovací práce a uvedeme bazén do provozu.
  4. Poskytneme vám full servis. V tomto případě vám postavíme bazén od prvního kopnutí do země až po finální předání. Až vám bazén předáme, budete do něj moct rovnou skočit. Bez starostí a vše na klíč.

Jakým způsobem vlastně probíhá stavba bazénů Desjoyaux?

V první fázi vyhloubíme výkop pro bazén. Do toho následně umístíme a ukotvíme ztracené bednění a zároveň připravíme budoucí dno bazénu. Vše pečlivě vyztužíme, aby bazén držel svůj tvar.

Pak se vrhneme na vybetonování dna a stěn kvalitní směsí. Poté je třeba nechat betonový skelet uzrát. V té době již můžeme zasypat vnější prostor kolem stěn bazénu.

Když je beton dostatečně vyzrálý, nalepíme flexibilním lepidlem obrubní kámen, který bude nejen opticky vydělovat prostor bazénu, ale také zabrání splachování nečistot do vody.

Následně začistíme betonový povrch a instalujeme liner. Pak už jen stačí osadit filtrační jednotku, napustit vodu a bazén je připravený k použití.

Stavba bazénu krok za krokem

Chcete si postavit bazén Desjoyaux sami? Napište nám, navrhneme pro vás nejlepší řešení