Bazénová tepelná čerpadla hospodárný a ekologický ohřev vody v bazénu

V naší nabídce najdete pouze kvalitní tepelná čerpadla, na která se budete moct spolehnout. A prodloužit si díky nim koupací sezónu klidně na celý rok. Čerpadla, která nabízíme, umí vytopit vodu na koupací teplotu, když je venku + 13 °C, ale i v případě, že je - 13 °C.

Zodiac Z250

Zodiac Z250

Tepelné čerpadlo Zodiac Z250 nabízí skvělý poměr cena/výkon. K dispozici má na výběr tři varianty výkonu s úpravou hlučnosti. Zároveň disponuje funkcí ohřevu i chlazení vody v bazénu.

  • Plastový obal, který i po několika letech zaručí stálost a vzhled, odpadá tak velký problém s korozí.
  • Tři režimy (30 % - 100 %) s rozdílem hlučnosti.
  • Součástí je LCD displej s dotykovými tlačítky a integrovaný Wi-Fi modul (ovládání pomocí aplikace v chytrém telefonu).
Zodiac Z550

Zodiac Z550

Tepelné čerpadlo Zodiac ZS550 představuje nejvýkonnější jednotku, která zvládne vytopit váš bazén, i když je okolní teplota hluboko pod bodem mrazu. Navíc ho můžete ovládat i dálkově. Třeba přes počítač nebo aplikaci ve vašem chytrém telefonu.

Desjoyaux JD PAC PREMIUM INVERTER

Desjoyaux JD PAC PREMIUM INVERTER

Díky kvalitnímu tepelnému čerpadlu JD PAC PREMIUM INVERTER od francouzského výrobce Desjoyaux si maximálně prodloužíte sezónu koupání ve vašem bazénu. Tepelné čerpadlo vám zajistí pohodu a pohodlí. Navíc budete eco-friendly - úsporná a ekologická technologie.

  • Ovládání na dálku,
  • výkonné, úsporné a výjimečně spolehlivé,
  • maximálně tiché,
  • chrání životní prostředí,
  • snadné používání.

Proč si vybrat čerpadlo do bazénu od francouzského výrobce Desjoyaux

Některá z nich umí kromě ohřevu vody také chladit. To oceníte zejména u vnitřních bazénů nebo bazénů se zastřešením, hlavně v horkých letních dnech, kdy vodu vydatně zahřívá sluneční energie

Pokud je vaše ideální teplota vody například 25 °C a zadáte ji jednoduše do systému, bude čerpadlo buď hřát, nebo chladit, abyste si mohli kdykoliv užívat perfektní koupání.

Kvalitní bazénová tepelná čerpadla Zodiac

V čem se od sebe liší tepelná čerpadla Desjoyaux

Kromě výkonu se čerpadla liší také hlučností. Nabízíme tišší čerpadla, která se pohybují v rozmezí od 30 dB do 60 dB. Pro představu je to podobná úroveň hluku jako u ledniček. Při výběru byste měli myslet nejen na to, jak daleko bude čerpadlo od vašeho domu, ale měli byste brát ohled i na vzdálenost od vašich sousedů.

Kvalitní bazénová tepelná čerpadla Zodiac

Na jakém principu fungují tepelná čerpadla od značky Desjoyaux

Naše čerpadla fungují na principu vzduch-voda. To znamená, že když pracují, foukají do okolí proud vzduchu. Podle místa, kam byste chtěli čerpadlo umístit, byste měli vybírat konkrétní model. Pokud například chcete čerpadlo „schovat“ do zeleně, jistě oceníte takové, které bude vzduch foukat nahoru a nebude ohrožovat život vašich keříků a stromků.

S výběrem konkrétního čerpadla vám, s ohledem na velikost bazénu i vaše přání a požadavky, rádi pomůžeme.