Jaký typ zakrytí bazénu zvolit? Existuje několik řešení

Máte bazén Desjoyaux a potřebujete vyřešit jeho zakrytí? Chcete bazén zakrýt na zimu, požadujete bezpečnostní zakrytí kvůli domácím mazlíčkům nebo dětem? Nabízíme hned několik typů zakrytí bazénu, které mají různé výhody a vlastnosti.

Proč se spolehnout na ADIMPEX Hradec Králové

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

MALÁ RODINNÁ A RYZE ČESKÁ SPOLEČNOST

MÁME PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ SE STAVBOU BAZÉNŮ

NAŠI ZÁKAZNÍCI A ZAMĚSTNANCI JSOU PRO NÁS NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Nejpopulárnější typy zakrytí bazénu

  1. Letní plachta: jedná se o základní typ zakrytí, které však není bezpečnostní. Nezabrání tak spadnutí domácího mazlíčka nebo dítěte do bazénu. Běžně se tento typ zakrytí označuje také jako bublinková folie nebo bublinková plachta.
  2. Zimní plachta: jde o odolnější typ plachty, který je speciálně vyrobený k zakrytí bazénu přes zimu. V nabídce máme jak bezpečnostní, tak i standardní zimní plachty (zimní kryt na bazén). 
  3. Univerzální plachta: kombinace letní a zimní plachty. Používá se celoročně (jak pro letní, tak i zimní zakrytí bazénu). Díky tyčovému zabezpečení se jedná o spolehlivé zakrytí bazénu spolu s maximální bezpečností.
  4. Zastřešení bazénu: Nejrozšířenější a nejoblíbenější volnou našich zákazníků. Jedná se o bezkolejnicové zastřešení ve dvou barevných variantách. Zastřešení je elegantní a nízké a na vaší zahradě tak působí nerušivým dojmem. Navíc chrání bazén před deštěm, sněhem i sluncem a nenapadají vám do bazénu také žádné nečistoty. Některé zastřešení je možné ovládat i dálkově.
  5. Lamelové zakrytí bazénu: nezávisle se pohybující lamely, které plně pokryjí povrch bazénu. Hlavní výhodou je snížení spotřeby energie (udržuje totiž teplotu vody a zabraňuje odpařování). Dále chrání bazén před nečistotami a nebudete také potřebovat velké množství chemie potřebné k úpravě vody.

Jak může vypadat zakrytí bazénu dodané od naší firmy ADIMPEX

Univerzální (celoroční) plachta na zakrytí bazénu
Univerzální (celoroční) plachta na zakrytí bazénu
Nízké bezkolejnicové zastřešení bazénu
Nízké bezkolejnicové zastřešení bazénu
Lamelové zakrytí bazénu včetně románských schodů
Lamelové zakrytí bazénu včetně románských schodů
Lamelové zakrytí bazénu Desjoyaux
Lamelové zakrytí bazénu Desjoyaux

Letní plachta (bublinková fólie)

Jde o základní letní plachtu často známou jako bublinková fólie, která je umístěna přímo na vodní hladině. Nejedná se o bezpečnostní plachtu, ale slouží pouze pro izolaci bazénu a zabránění vniknutí hrubých nečistot do bazénu.

Zimní plachta

Zimní plachtu na bazén doporučujeme našim zákazníkům ať už bazén zazimovávají či nikoliv. Jde o skvělé zakrytí bazénu mimo sezónu. Záleží, jaké máte preference. Nabízíme bezpečnostní i klasické zimní plachty pro zakrytí vašeho bazénu - stačí si vybrat.

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme