Proč bazény Desjoyaux výhody monolitických bazénů z betonu

Hledáte svůj vysněný rodinný bazén a pořád nenacházíte? Řekneme vám, proč si pořídit bazén značky Desjoyaux.

Mezi hlavní výhody patří rychlá a snadná stavba. Betonový skelet, který je základem všech bazénů Desjoyaux, vám bude sloužit už napořád. A pokud jste aspoň trošku technicky zdatní, dokážete si ho postavit i svépomocí.

Dalším důvodem, díky kterému jsme se i my rozhodli pro tuto značku je umístění skladné filtrační jednotky hned vedle bazénu. Nemusíte tak mít obavu, že si třeba jednou kvůli chybě ve filtraci vytopíte sklep.

K bezproblémovému chodu pomáhá i absolutně jednoduchá obsluha. Taková, kterou naučíte svoje děti a hravě ji zvládnou i prarodiče.

Pořádná záruka na kvalitu

Protože věříme kvalitě, kterou stavíme, dáváme na vše pořádnou záruku.

Například vám zaručíme, že při správné údržbě vám dodaný liner nepoteče minimálně 10 let. Všechny jeho sváry budou držet a stejně tak i tvar celé fólie. Předpokladem je samozřejmě udržování hodnot pH v doporučeném rozmezí.

Na veškeré příslušenství, mezi které patří třeba automatika, filtrace, čerpadlo nebo vysavač, pak dáváme klasickou záruku 2 roky.

Komplikace? Přijedeme!

Pokud by se objevily nějaké neočekávané komplikace, jako je třeba zvýšení hladiny spodní vody, jsme připraveni vše rychle opravit. V případě, že zjistíte na dně bazénu malou vypouklinu, může se jednat o prosakování spodní vodu. Ano, je to možné i v případě, že její přítomnost při stavbě bazénu nic nenaznačovalo. V takové situaci jsme schopni celý bazén vypustit, vyřešit problém a po srovnání fólie znovu napustit.

Vše dokážeme tak rychle, že voda ani nestihne vychladnout.

Zajímají vás další informace o technologii Desjoyaux? Napište nám, rádi vám odpovíme