Servis a náhradní díly pro bazény Desjoyaux

Prvotřídní servis poskytujeme jak zákazníkům, kteří si nechali postavit bazén u nás, tak i těm, kteří mají bazén od jiného dodavatele.

Naši zaměstnanci byli pro servisování bazénů odborně vyškoleni přímo u výrobce bazénů Desjoyaux a svoje znalosti neustále prohlubují každodenní praxí. A protože se servisem bazénů zabýváme již od roku 2010, troufneme si tvrdit, že máme v této oblasti opravdu rozsáhlé zkušenosti.

Pravidelný i jednorázový servis

Poskytujeme jak zákaznický servis, který je nepravidelný a zaměřuje se hlavně na opravy bazénů a výměny jednotlivých součástí, tak i pravidelný servis, mezi který patří hlavně zazimování a odzimování bazénů. Vše provádíme jak v záruční době, tak i po jejím uplynutí.

Doba trvání opravy

I v plné sezóně se snažíme, aby všechen servis proběhl ke spokojenosti zákazníka co nejrychleji. Naše čekací doba je maximálně pár dní. Takže ať už se vám porouchá motor, rozbije automatika nebo se vyskytne problém v elektroinstalaci, můžeme vám zaručit, že do pár dní se budete zase koupat.

V případě, že se jedná pouze o drobnou výměnu nebo dokážete dodaný náhradní díl s našimi instrukcemi vyměnit sami, může být vše opravené prakticky hned. Plný sortiment náhradních dílů k bazénům Desjoyaux máme stále k dispozici.

Další fotografie náhradních dílů a příslušenství

Máte zájem o servis vašeho bazénu? Napište nám, rádi ho pro vás zajistíme