Novinky a články

Co obnáší stavba bazénu svépomocí

Věděli jste, že bazény Desjoyaux si můžete postavit i svépomocí? Pokud si na to troufáte, můžete si pouze objednat balíček komponentů a pustit se do práce. V případě, že si nejste v některých činnostech jistí, rádi vám zajistíme i částečnou realizaci.

Novinka od Desjoyaux: bazénové sety

Hledáte bazén za rozumnou cenu, ale nechcete slevovat ze svých nároků na kvalitu? Právě pro vás jsou tu bazénové sety Desjoyaux. Prvotřídní výrobky pro náročné zákazníky v připravených setech, ve kterých najdete vše potřebné pro stavbu i údržbu bazénu.

Spustili jsme pro vás nový e-shop s příslušenstvím pro bazény

Se zvyšující se poptávkou po bazénovém příslušenství jsme se rozhodli spustit pro vás nový e-shop na kterém si můžete objednat veškeré potřebné příslušenství pro váš bazén.

Domluvili jsme spolupráci s COFIDIS na financování bazénů

Jelikož financování bazénů a bazénového příslušenství jako např. vysavačů, tepelných čerpadel, elektrolýz atd. bylo poměrně častým tématem, rozhodli jsme se uzavřít dohodu se společností COFIDIS, která umožňuje financovat nejen bazény od naší společnosti.

PRODÁNO: Bazarové zastřešení bazénu (vysoké) v perfektním stavu

PRODÁNO: Z důvodu rušení bazénu nabízíme k odprodeji vysoké zastřešení bazénů, které je pojízdné na kolejnicích a o rozměrech 10,8 x 5,2 m.

Naše nové webové stránky od DF SOLUTIONS

Za naši novou atraktivní webovou prezentaci vděčíme společnosti DF SOLUTIONS, která se postarala o design, responzivní zpracování (správné zobrazení na všech zařízeních vč. mobilních) a kompletní přípravu webu jako takového. Ten nám nyní poskytuje snadnou a intuitivní administraci, díky které se nám bude zajímavý obsah tvořit jedna radost.