Bazénové sety Desjoyaux řady Pool & Play a Exclusive

Hledáte kopaný bazén prvotřídní kvality za příznivou cenu? Pak jste tu správně. Vyberte si z výhodných bazénových setů v těch nejoblíbenějších rozměrech se vším potřebným vybavením, abyste se mohli koupat už do měsíce od objednání. To vše se 100% zárukou značky Desjoyaux a naším vyhlášeným zákaznickým servisem.

TOP KVALITA PRODUKTŮ ZNAČKY DESJOYAUX

KOMPLETNÍ BAZÉNOVÉ SETY ZA AKČNÍ CENU

RYCHLÁ STAVBA BAZÉNU A DODÁNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

OSOBNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI

Obdélníkový bazén Pool & Play 6 x 3 m

Obdélníkový bazén Pool & Play 6 x 3 m

Bazén o rozměrech 6x3 metry z řady Play & Pool představuje díky své kompaktní velikosti ideální řešení pro všechny, kdo si chtějí užívat radosti z koupání na vlastní zahradě a přitom ušetřit na provozních nákladech. Díky šetrnému provozem bazénu také nebudete zbytečně zatěžovat životní prostředí.

Obdélníkový bazén Pool & Play 7 x 3,5 m

Obdélníkový bazén Pool & Play 7 x 3,5 m

Máte doma malé děti, které milují hrátky v bazénu? Bazén o rozměrech 7x3,5 m jim poskytne dostatek prostoru pro vodní řádění a vy se přesto nemusíte obávat vysokých nákladů na provoz soukromého „koupaliště“.

Obdélníkový bazén Pool & Play 8 x 4 m

Obdélníkový bazén Pool & Play 8 x 4 m

Nespokojíte se s jen tak nějakou louží? Pak je bazén z řady Desjoyaux Play & Pool pro vás ideálním řešením. Tento rozměr vám poskytne maximální možnou pohodu. Budete si tak moc užívat jiskřivou vodu v soukromí vlastní zahrady. Zároveň budete mile překvapeni mírnými provozními náklady.

AKCE: Při doplnění bazénu o románské, podélné nebo rohové schodiště vám dáme protiproud v hodnotě 50 000 Kč zdarma.

Obdélníkový bazén Exclusive 6 x 3 m

Obdélníkový bazén Exclusive 6 x 3 m

Řada bazénů Desjoyaux Exclusive vám nabízí luxusní koupání na vlastní zahradě. Pokud nechcete slevovat ze svých požadavků na kvalitu, ale nemáte moc místa navíc, je pro vás bazén o rozměrech 6 x 3 metry ideálním řešením. Tento kompaktní model je navíc velmi úsporný a tak si budete moct užívat radosti z koupání bez starostí o účty.

Obdélníkový bazén Exclusive 7 x 3,5 m

Obdélníkový bazén Exclusive 7 x 3,5 m

Chcete si na zahradě užívat pohodovou atmosféru i v horkých letních měsících. Pak by vám bazén o rozměrech 7 x 3,5 z řady Exclusive rozhodně neměl chybět.

Obdélníkový bazén Exclusive 8 x 3,5 m

Obdélníkový bazén Exclusive 8 x 3,5 m

Jste vyznavači velkých a komfortních prostorů? Pak je tento bazén s majestátními rozměry pro vás tím pravým. Kromě dostatku místa na koupání vám nabídne také luxusní prvky a na první pohled zřejmou exkluzivitu v každém rohu bazénu.

Obdélníkový bazén Exclusive 10 x 4 m

Obdélníkový bazén Exclusive 10 x 4 m

Milujete moře, ale nemůžete u něj být pořád? To nevadí, díky nám si můžete pořídit vlastní moře na zahradu a to na 365 dní v roce. Bazén Desjoyaux z řady Exclusive o rozměrech 10x4 metry vám tento dojem štědře dopřeje.

Proč typizovaný bazén Desjoyaux

Díky bazénovým setům si můžete dopřát skvělé koupání za výhodnou cenu a v rekordním čase. Stačí si zvolit jeden z nabízených akčních setů Desjoyaux a my vám ho dodáme. Vybírat si můžete z několika rozměrů ve dvou řadách.

Řada Pool & Play

Řada Play & Pool nabízí zapuštěné bazény ve tvaru obdélníku ve třech rozměrech:

Ke každé realizaci bazénu náleží také jednobarevný liner a žebřík pro vstup. Další příslušenství, které vám umožní bazén ihned využívat, dodáváme v sadě. Mezi to patří například filtrace a čerpadlo.

Řada Exclusive

Kopané bazény z řady Exclusive si najdou místo na malé i velké zahradě. Můžete si vybírat z obdélníku hned šesti rozměrů:

Na výběr máte také z více druhů bazénové folie. Díky tomu bazén skvěle zapadne k okolnímu prostředí. Samozřejmostí je také žebřík pro vstup a filtrace v ceně bazénového setu.

Kromě standardní výbavy je možné k oběma řadám zakoupit i další příslušenství. Pokud toužíte po tepelném čerpadle, roletě, solničce, protiproudu, můžete si je doobjednat. Samozřejmě je možné si ke každému modelu dokoupit také schodiště. Pokud si dopřejete tuto míru pohodlí, zdarma vám přidáme protiproud, který dokáže zpříjemnit pobyt ve vlastním bazénu ještě více.

Stavba samotného bazénu je časově nenáročná. Hlavním předpokladem je ale stavební připravenost. Ta zahrnuje především vykopání díry a vybetonování základní desky pod bazén svépomocí. V případě, že máte toto připravené, můžete se ve svém novém bazénu Desjoyaux koupat již za měsíc.

Hlavní výhody typizovaných bazénů Desjoyaux

Jednoznačnou výhodou, kterou získáte při pořízení kopaného bazénového setu Desjoyaux, je výhodná cena. Za tu získáte špičkovou kvalitu a křišťálově čistou vodu, kterou znáte od bazénů na klíč. Hlavním rozdílem jsou standardizované rozměry a výbava. V případě, že nehledáte nic specifického, je pro vás tato nabídka trefou do černého.

Všechny námi nabízené bazény je možné postavit i na stávajících zahradách a místech, kam je náročnější přístup. Díky tomu, že bazény stavíme z prostorově nenáročných součástek, dokážeme uspokojit i poptávky, které vylučují využití těžké techniky.