Typizované bazény Desjoyaux řady pool & play a exclusive

Hledáte kopaný bazén prvotřídní kvality za příznivou cenu? Pak jste tu správně. Vyberte si z výhodných bazénových setů v těch nejoblíbenějších rozměrech se vším potřebným vybavením, abyste se mohli koupat už do měsíce od objednání. To vše se 100% zárukou značky Desjoyaux a naším vyhlášeným zákaznickým servisem.

TOP KVALITA PRODUKTŮ ZNAČKY DESJOYAUX

KOMPLETNÍ BAZÉNOVÉ SETY ZA AKČNÍ CENU

RYCHLÁ STAVBA BAZÉNU A DODÁNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

OSOBNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI

Obdélníkový bazén 6 x 3 m

Obdélníkový bazén 6 x 3 m

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Proč typizovaný bazén Desjoyaux

Díky bazénovým setům si můžete dopřát skvělé koupání za výhodnou cenu a v rekordním čase. Stačí si zvolit jeden z nabízených akčních setů Desjoyaux a my vám ho dodáme. Vybírat si můžete z několika rozměrů ve dvou řadách.

Řada Pool & Play

Řada Play & Pool nabízí zapuštěné bazény ve tvaru obdélníku ve třech rozměrech:

  • 6x3 m,
  • 7x3,5 m,
  • 8x4 m.

Ke každé realizaci bazénu náleží také jednobarevný liner a žebřík pro vstup. Další příslušenství, které vám umožní bazén ihned využívat, dodáváme v sadě. Mezi to patří například filtrace a čerpadlo.

Řada Exclusive

Kopané bazény z řady Exclusive si najdou místo na malé i velké zahradě. Můžete si vybírat z obdélníku hned šesti rozměrů:

  • 6x3 m,
  • 7x3,5 m,
  • 8x3,5 m,
  • 8x4 m,
  • 9x4 m,
  • 10x4 m.

Na výběr máte také z více druhů bazénové folie. Díky tomu bazén skvěle zapadne k okolnímu prostředí. Samozřejmostí je také žebřík pro vstup a filtrace v ceně bazénového setu.

Kromě standardní výbavy je možné k oběma řadám zakoupit i další příslušenství. Pokud toužíte po tepelném čerpadle, roletě, solničce, protiproudu, můžete si je doobjednat. Samozřejmě je možné si ke každému modelu dokoupit také schodiště. Pokud si dopřejete tuto míru pohodlí, zdarma vám přidáme protiproud, který dokáže zpříjemnit pobyt ve vlastním bazénu ještě více.

Stavba samotného bazénu je časově nenáročná. Hlavním předpokladem je ale stavební připravenost. Ta zahrnuje především vykopání díry a vybetonování základní desky pod bazén svépomocí. V případě, že máte toto připravené, můžete se ve svém novém bazénu Desjoyaux koupat již za měsíc.

Hlavní výhody typizovaných bazénů Desjoyaux

Jednoznačnou výhodou, kterou získáte při pořízení kopaného bazénového setu Desjoyaux, je výhodná cena. Za tu získáte špičkovou kvalitu a křišťálově čistou vodu, kterou znáte od bazénů na klíč. Hlavním rozdílem jsou standardizované rozměry a výbava. V případě, že nehledáte nic specifického, je pro vás tato nabídka trefou do černého.

Všechny námi nabízené bazény je možné postavit i na stávajících zahradách a místech, kam je náročnější přístup. Díky tomu, že bazény stavíme z prostorově nenáročných součástek, dokážeme uspokojit i poptávky, které vylučují využití těžké techniky.