Solinátory Zodiac pro úpravu vody v bazénu křišťálově čistá voda díky elektrolýze

Nechcete-li pořád hlídat správné hodnoty pH a chlóru v bazénu, pak jistě oceníte pomoc kvalitních technologií, které toto budou monitorovat automaticky. Jednoduše předáte starosti na techniku a sami si budete užívat jen radostí, které vám bazén přináší.

Zodiac Ei2

Zodiac Ei2

Solinátor Zodiac Ei2 je ovládaný manuálně. Přístroj snadno nainstalujete k jakémukoliv bazénu a vše si pomocí tlačítek jednoduše nastavíte. Můžete si vybrat z pěti stupňů intenzity dávkování chlóru. Po nastavení už správnou výrobu chlóru přístroj spolehlivě ohlídá.

  • Indikace výkonu pomocí LED diod,
  • LED ukazatele chyb,
  • jednotka musí být připojojena k filtraci,
  • jednoduchá instalace - max. 10 min.
Zodiac eXO

Zodiac eXO

Inteligentní solinátor Zodiac eXO za vás udělá téměř veškerou práci sám. Automaticky hlídá hladinu chlóru ve vodě a podle aktuální potřeby vyrábí žádané množství. Můžete ho hlídat snadno přes aplikaci v mobilním telefonu.

Pokud byste se nechtěli starat ani o hodnotu pH, můžete tento přístroj doplnit o Zodiac pH Link 2019, který k solinátoru připnete a máte zase o starost míň.

Zodiac Magnapool

Zodiac Magnapool

Díky dávkovači Zodiac Magnapool bude voda ve vašem bazénu ještě jiskřivější. Kromě soli tento přístroj rozpouští v bazénu také magnézium. Hodnoty chlóru a magnézia automaticky hlídá a vyhodnocuje a podle toho sám rozhoduje o dávkování. Vy můžete vše pohodlně sledovat a případně korigovat i prostřednictvím vašeho mobilního telefonu.

Tento solinátor můžete rozšířit doplňkem Zodiac pH Link 2019, který vám pomůže hlídat a upravovat také hodnoty pH.

Zodiac pH Link 2019

Zodiac pH Link 2019

Sonda Zodiac pH Link 2019 automatický hlídá a upravuje hodnoty pH ve vašem bazénu, aby se pH ve vodě vždy pohybovalo v ideálním rozmezí 6,8 - 7,4. Sondu k vašemu bazénu jednoduše nainstalujete a ona už z kanystrů s roztoky pH+ a pH- sama dávkuje potřebné množství.

  • pH Link je schopen pracovat v privátních bazénech až do objemu 150 m3.
  • Rozsah měření: 0,0 - 12,0 pH.

Jak bazénová automatika funguje

Automatická údržba bazénu funguje na principu elektrolýzy. Při napuštění vody do bazénu v ní rozpustíme určité množství bazénové soli a z té za pomoci elektrolýzy vytváříme chlór. Dávkovací automaty samy hlídají hodnotu chlóru ve vodě a podle toho koordinují celý proces. Do nich je možné nainstalovat i dávkovače pH+ a pH-, které pak zároveň hlídají i správnou hodnotu pH ve vodě.

Solinátory Zodiac pro úpravu vody v bazénu

Kontrola chlóru a pH v bazénu pro vás bude hračka

Jsou-li solinátory správně nastavené, pak se nemusíte o nic starat. Pouze v případě, že se nad vámi prožene průtrž mračen, bude potřeba, abyste vše zkontrolovali a případně jednorázově upravili hodnotu chlóru a pH ve vodě. Kontrolu můžete provést klidně i na dálku. Stačí, když máte ve svém mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci a všechno vidíte a řídíte třeba z práce nebo z dovolené.

Líbí se vám představa bazénové automatiky i ve vašem bazénu? Obraťte se na nás, rádi vám s výběrem poradíme a zajistíme pro vás vše potřebné.