Bazénové protiproudy

Chtěli byste i v malém bazénu pořádně zaplavat? Pak se neobejdete bez kvalitního protiproudu. Ten bude pohánět vodu proti vám a vy si budete připadat jako byste bojovali s proudem řeky. Až budete z plavání příjemně unavení, můžete protiproud využít k regeneraci a nechat se od něj i namasírovat.

Protiproud do bazénu pro milovníky kondičního plavání

Máte-li bazén Desjoyaux a přáli byste si nový protiproud, stačí, když nám zavoláte. My přijedeme a jednoduše vyměníme čerpadlo. Všechno se obejde bez jakéhokoliv kopání a nového betonování. A vy si budete moct hned užívat všechno, co vám protiproud přináší.

Pokud by vám výkon čerpadla pro plavání nedostačoval, můžete využít i speciální nástavce, které zvýší výkon protiproudu přibližně o jednu třetinu.

Nástavce na protiproud pro vyšší výkon až od 30 %

V balení od nás dostanete dva nástavce pro protiproud, které dokážou zvýšit výkon až o 30 %. Každý z nich žene vodu s jinou intenzitou. Jeden je určený pro relaxační plavání (odpor 15N ve vzdálenosti 1,5 m) a druhý pro opravdový fyzický výkon (odpor 20N ve vzdálenosti 1,5 m). Stačí si vybrat podle aktuální nálady. Oba nástavce na čerpadlo jednoduše připevníte a můžete si užít plavání v klidu své vlastní zahrady.

Poptat protiproud

Nástavec na bazénový protiproud