Schody do bazénu

Pro vstup do bazénu si můžete zvolit mezi klasickými schody různých tvarů a nerezovými žebříky. Každý z produktů má svoje výhody a nevýhody, stejně jako každý z klientů má jiné představy a potřeby. A stejně jako všechno ostatní, i bazénové schody podléhají módě. Proto můžete vstup do našich bazénů i po několika letech používání změnit.

Schody do bazénu

Zatímco dříve vládl trend půlkulatých, takzvaných románských, schodů, které byly umístěné vně prostoru bazénu, dnes se staví především rovné schody po celé šířce jedné strany, případně umístěné do rohu.

Samozřejmě vám umíme vyrobit schody přímo na míru.

Díky systému, kterým bazény stavíme, můžeme vyhovět jakýmkoliv vašim požadavkům. Schody můžou mít různý tvar, výšku i šířku. Vše závisí na vašem přání a parametrech vašeho bazénu.

Nerezový žebřík

Žebřík je prostorově nejméně náročným řešením. Umožní vám tak využít maximální možnou plochu bazénu i zahrady. V případě, že bojujete s nedostatkem prostoru, může pro vás být žebřík ideální volbou.

Pokud si při stavbě bazénu vyberete žebřík a s přibývajícím věkem zjistíte, že už pro vás tento vstup do vody není, můžete si nechat přistavět schody. Bazén se jednoduše vypustí, pomocí ztraceného bednění se vybudují schody, na které se natáhne nový liner. A bazén bude jako nový.

Poradíme vám na základě vašich požadavků a potřeb

Při výběru schodů do vašeho bazénu vám rádi poradíme na základě vašich požadavků a potřeb. Zohledníme prostor okolo bazénu a ohled vezmeme také na finální vzhled celého bazénu včetně schodiště.