Zastřešení bazénů na míru

Zastřešení bazénů na míru

Zastřešení bazénů, které klientům dodáváme, funguje bez systému kolejnic. Tím pádem získávají více prostoru pro pohyb kolem bazénu. A zároveň není okolí ničím narušeno.

Barevné provedení

Aby bazén ke stylu celé zahrady ladil co možná nejvíce, nabízíme zastřešení standardně ve dvou barvách - bílé a antracitové. Na přání je však možné vybírat z mnohem širšího spektra barev.

Zjistit více informací

Ochrana před nečistotami i bezpečnostní prvek

Instalace zastřešení zajistí to, že do bazénu nebude padat nepořádek (například ze stromů v okolí) a zabrání i zatékání dešťové vody, která by měla vliv na kvalitu vody v bazénu. Dalším velkým benefitem je to, že voda pod zastřešením zůstane teplá a případně se v době, kdy svítí slunce, díky solární energii ještě více ohřeje. Pokud se jedná o bazén s vyhříváním, dá se tímto příslušenstvím ušetřit energie, která by musela být vynaložena na dosažení potřebné teploty. V neposlední řadě se jedná o bezpečnostní prvek pro vaše domácí mazlíčky nebo třeba děti.

Vlastnosti zastřešení

Nejčastěji instalujeme našim klientům nízká zastřešení, pod kterými se ale dá i plavat. Mají tvar oblouku nebo lomeného oblouku, který je ze stran tvořen čirým makrolonem a na vrchní části makrolonem komůrkovým. Přes ten sice není vidět, zato má vyšší nosnost. Tu oceníte nejen jako bezpečnostní prvek, který zabraňuje pádu do bazénu, ale i v zimním období, kdy unese až půl metru sněhu aniž by došlo k poničení zastřešení.

Fotografie realizovaných zastřešení

Zajímají vás další informace o zastřešení? Napište nám, rádi vám odpovíme