Novinka od Desjoyaux: bazénové sety

27. 4. 2023

Hledáte bazén za rozumnou cenu, ale nechcete slevovat ze svých nároků na kvalitu? Právě pro vás jsou tu bazénové sety Desjoyaux. Prvotřídní výrobky pro náročné zákazníky v připravených setech, ve kterých najdete vše potřebné pro stavbu i údržbu bazénu.

Hodí se kamkoliv

Chtěli byste si na zahradě postavit kopaný bazén v rozměru 6x3 m, 7x3,5 m, 8x4 m nebo i větší? Bazénové sety Desjoyaux se hodí jak na malou, tak i velkou zahradu. Kvalitu, kterou značka Desjoyaux zaručuje při realizaci bazénů na klíč, získáte i při pořízení setu. Ovšem za nižší cenu.

Bazénové sety

Řady bazénových setů Desjoyaux

Výhodné bazénové sety můžete mít v obdélníkovém rozměru a dvou kategoriích. Řada pool & play nabízí bazény v rozměrech od 6x3 m do 8x4 m. Ve vyšší řadě exclusive pak najdete sety bazénů o délce stran od 6x3 m do 10x4 m a samozřejmě také bohatší výběr příslušenství. Záleží jen na vás, jaký model si pro vaši zahradu vyberete.

Nespornou výhodou akce na bazénové sety Desjoyaux je také rychlost dodání. Od objednání a zajištění stavební připravenosti se můžete již do měsíce koupat. Letošní koupací sezónu už si budete moct užívat křišťálově čistou vodu na svém vlastním pozemku.

K setům bazénů v akci samozřejmě přidáme náš vyhlášený zákaznický servis. Rádi s vámi vše před stavbou probereme, postavíme váš vysněný betonový bazén za bezkonkurenční cenu a po realizaci budeme stále k dispozici s radou nebo pomocí.

Ing. Jiří Petr

Ing. Jiří Petr
Správce webu

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme