Co obnáší stavba bazénu svépomocí

8. 5. 2023

Věděli jste, že bazény Desjoyaux si můžete postavit i svépomocí? Pokud si na to troufáte, můžete si pouze objednat balíček komponentů a pustit se do práce. V případě, že si nejste v některých činnostech jistí, rádi vám zajistíme i částečnou realizaci.

Stavba bazénu svépomocí není výjimečnou záležitostí. Chcete-li náklady na pořízení vlastního betonového bazénu snížit, můžete se přidat k řadě kutilů, kteří si svépomocí bazén již postavili. My vám k tomu rádi pomůžeme. A to do takové míry, do jaké budete chtít.

Více informací

Stavba zcela svépomocí

Pokud chcete vlastní betonový bazén postavit zcela svépomocí, můžete si u nás objednat pouze balíček komponentů. Samotná stavba už bude na vás. A to od vykopání jámy a vybetonování základní desky, přes přípravu ztraceného bednění až po finalizaci celé stavby. Tedy instalaci lineru a veškerého příslušenství.

Bazénové sety

Pokud si netroufáte na celý proces, rádi vám vyjdeme vstříc. Pro stavbu betonového bazénu nabízíme sety za akční ceny. Pokud se rozhodnete pro pořízení této varianty, stačí vám stavební připravenost v podobě vykopané jámy a vybetonované základní desky. Další kroky stavby betonového bazénu budou na nás. Můžete se spolehnout na to, že od té doby, kdy poprvé vkročíme na vaši zahradu, po čas, kdy se budete moct ve vlastním bazénu koupat, neuběhne ani měsíc.

Záleží pouze na vás, jestli si zvolíte stavbu betonového bazénu zcela svépomocí nebo na nás necháte část práce.

Ing. Jiří Petr

Ing. Jiří Petr
Správce webu

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám, rádi vám odpovíme