Základní letní plachta aneb bublinková fólie jako zakrytí bazénu

Jde o základní letní plachtu často známou jako bublinková fólie, která je umístěna přímo na vodní hladině. Nejedná se o bezpečnostní plachtu, ale slouží pouze pro izolaci bazénu a zabránění vniknutí hrubých nečistot do bazénu.

Proč se spolehnout na ADIMPEX Hradec Králové

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

MALÁ RODINNÁ A RYZE ČESKÁ SPOLEČNOST

MÁME PŘES 20 LET ZKUŠENOSTÍ SE STAVBOU BAZÉNŮ

NAŠI ZÁKAZNÍCI A ZAMĚSTNANCI JSOU PRO NÁS NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Izotermická funkce

Instalace letní bublinkové plachty se provádí ihned po skončení koupání, protože zajistí to, že se voda z bazénu nebude odpařovat a zabrání také usazení nečistot v bazénu. Malé nenápadné bublinky, které jsou na plachtě, jsou ve styku s bazénovou vodou, a tím vytvářejí izolační vzduchovou matraci. Díky tomu bublinková fólie zajistí izotermickou funkci krytu.

Letní plachta neboli bublinková fólie vám ušetří také peníze. Jak? Díky omezení tepelné ztráty během noci nebudete muset bazén tolik vyhřívat.

Nebudete potřebovat ani tolik přípravků na úpravu vody

Sníží se vám odpařování vody až o 90 %! Když během dne sluníčko jasně svítí, stáhnete fólii mimo bazén. Díky tomu omezíte růst řas, který se díky teplu značně podporuje. Stahování plachty vám zjednoduší naviják JD Roller, díky kterému zajistíte prodloužení životnosti fólie a navíc se ani nenadřete.

Máte zájem o letní plachtu na váš bazén? Stačí se nám ozvat, zařídíme to