Bazén Desjoyaux na splátky od ADIMPEX

Financování bazénu na splátky je u nás spíše individuální záležitostí. Ale chápeme, že nemusíte mít při zadání objednávky k dispozici plnou částku pro jeho pořízení.

Platbu za stavbu bazénu rozkládáme do tří kroků

  1. Platba zálohy při potvrzení objednávky, která činí 40 % z ceny. Tato částka je splatná před zahájením stavby bazénu.
  2. Platba po dokončení hrubé stavby, která odpovídá také 40 % z celkové ceny bazénu. Tato částka je splatná poté, co hrubá stavba reálně stojí na vaší zahradě.
  3. Platba po dokončení celého bazénu, která dělá zbývajících 20 %. Tuto část zaplatíte až poté, co na vaší zahradě stojí kompletně dokončený bazén, ve kterém si můžete teď hned zaplavat.

Častou praxí bývá, že dokončení hrubé stavby bazénu proběhne na podzim daného roku a přes zimu se skelet nechá usadit a vymrznout.

Dokončení pak proběhne na jaře následujícího roku tak, abyste si mohli naplno užít celou letní sezónu.

Tím dojde i k rozložení plateb za stavbu bazénu do průběhu celého roku. A zároveň tak nepřiplatíte nic navíc ke sjednané ceně jako byste museli v případě využití financování na splátky.

Financování nejen bazénů se společností COFIDIS

Jelikož financování bazénů a dalšího příslušenství jako např. vysavačů, tepelných čerpadel, elektrolýz atd. bylo poměrně častým tématem, rozhodli jsme se uzavřít dohodu se společností COFIDIS, která umožňuje financovat nejen bazény od naší společnosti.

Poptat financování

Máte zájem o návrh financování? Napište nám, rádi pro vás připravíme kalkulaci