Pravidelná údržba bazénů Desjoyaux

Nabízíme nepravidelné údržby bazénů i pravidelné (v případě, že na úpravy nemáte čas a nebo to prostě dělat nechcete).

Pravidelná údržba

Pravidelná údržba bazénů Dejoyaux je veskrze snadná. Abyste si mohli užívat každodenní koupání v průzračně čisté vodě, nezabere vám údržba více než 0,5 hodiny za týden.

Ta spočívá v kontrole základních parametrů vody – pH a chlóru. Dále je třeba vyčistit filtrační jednotku od zachycených nečistot. Pokud si chcete ušetřit ještě nějaký čas, můžete ruční vysavač vyměnit za automatický a s nečistotami usazenými na stěnách a dně bazénu už si nemusíte dělat hlavu. K dokonalému vzhledu pak stačí houbičkou smáznout vytvořenou linku nad vodní hladinou a je hotovo.

V případě, že na tyto činnosti nemáte prostor nebo se o ně prostě starat nechcete, nabízíme vám pravidelný servis našimi vyškolenými techniky. Každý týden přijedou přímo k vám, změří kvalitu vody, provedou kompletní údržbu a vy si můžete dělat starosti jen s tím, jaké plavky si dnes oblečete.

Nepravidelná údržba

Samozřejmostí je také nepravidelná údržba v případě, že se kvalita vody zhorší pod únosnou mez a vy nevíte, jak si s tím poradit.

V tom případě jsme vám nejrychleji k dispozici na telefonu.

Pokud ani odborná konzultace nepovede ke zlepšení, přijedeme za vámi a veškeré parametry zase srovnáme tak, aby odpovídaly tabulkovým ideálům.

Chcete zajistit profi údržbu bazénu? Napište nám, rádi vám vyjdeme vstříc