Venkovní bazén ve Svatogothardské Lhotě s rohovými schody a vyhříváním díky tepelnému čerpadlu

venkovní bazén obdélníkový s pískovou filtrací velký se zastřešením do 1 mil. Hořice

Venkovní bazén ve Svatologhardské Lhotě nedaleko Hořic slouží majitelům první sezónu. Firma ADIMPEX obdržela poptávku v létě roku 2020 a na základě schválené kalkulace a podepsané smlouvy zahájila práce na podzim téhož roku.

Potřebujete odbornou radu?
Rád vám poradím

Ing. Jiří Petr Ing. Jiří Petr
Jednatel společnosti

+420 603 548 822
08:00 - 17:00

adimpex@adimpex.cz

Slovem zákazníka

Co jiného říct než to, že jsme maximálně spokojeni. Voda je naprosto úžasná a žádnou skutečnost bychom s odstupem času neudělali jinak. Při prvotním výběru firmy, která nám dodá bazén jsme byli i v Praze, ale vzhledem k nezájmu ze strany dodavatele jsme se nakonec dostali až k panu Petrovi do Hradce Králové, který nám uvařil výbornou kávu, vše vysvětlil a pak už to šlo velmi rychle.

Práce společnosti ADIMPEX

Naše práce spočívaly v položení základové desky v připravené jámě a postavení ztraceného bednění. Na jaře roku 2021 pak podle domluvy proběhly dokončovací práce a v této sezóně již klient mohl bazén plně využívat.

Vlastnosti bazénu a jeho příslušenství

Bazén s rozměry 4x8 metrů nabízí pohodlné užívání až do podzimních měsíců díky instalaci tepelného čerpadla Zodiac Z200, které dokáže udržet vodu příjemně teplou i v případě, že okolní teplota klesne k 14 °C. V bazénu je možné buď relaxovat, nebo si pořádně zaplavat v integrovaném protiproudu. Přístup do bazénu zajišťují rohové schody, které jsou, stejně jako zbytek bazénu, pokryté linerem v barvě opalina. Ta krásně ladí s okolními žlutými dlaždicemi a obrubním kamenem i bílým nízkým zastřešením.

Údržba a péče o bazén

Péče o bazén mnoho času nevyžaduje. Vestavěná automatická filtrace se postará o čištění slané vody v bazénu. Liner pak čistí automatický robotický vysavač. O zazimování, odzimování a další servis se stará firma ADIMPEX.

Majitelé si po nevydařeném jednání s konkurencí chválí přístup společnosti ADIMPEX, která od začátku bleskově reagovala na veškeré jejich požadavky. Velmi kvitují i to, že péče neskončila dodáním bazénu, ale i v současné době mohou naše zaměstnance kontaktovat s dotazem nebo požadavkem.

- Ing. Jiří Petr, jednatel společenosti

Výhody bazénů ADIMPEX

Záruční doba

Železobetonová konstrukce bazénu se zárukou 10 let.

Cenová nabídka

Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci na míru.

Filtrace

Průzračně čistá voda díky filtraci, která zachytí jakoukoli nečistotu.

Tvar bazénu

Můžete si navrhnout jakýkoliv tvar vašeho bazénu.

Další fotografie bazénu ve Svatogothardské Lhotě nedaleko Hořic

Líbil by se vám podobný bazén? Napište nám, rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci