Venkovní bazén ve Vápenném Podole s lavicí po celé délce bazénu a výhledem ze stráně

venkovní bazén obdélníkový s pískovou filtrací malý do 1 mil. s roletou Chrudim

Realizace bazénu ve Vápenném Podole probíhala od listopadu 2020 do července 2021. Bazén byl navržen s ohledem na potřeby klienta, který si přál mít po celé delší hraně lavici, kam by se mohl posadit, a která bude zároveň sloužit také pro snazší výstup psů z bazénu.

Potřebujete odbornou radu?
Rád vám poradím

Ing. Jiří Petr Ing. Jiří Petr
Jednatel společnosti

+420 603 548 822
08:00 - 17:00

adimpex@adimpex.cz

Je třeba říct, že lavici budou jistě využívat všichni, kteří do bazénu vstoupí. Vzhledem k tomu, že je bazén umístěn do stráně, ze které je výhled na celé okolí, bude to jistě oblíbené místo k odpočinku.

Koupání od jara do podzimu

Tuto aktivitu si vzhledem k instalaci tepelného čerpadla budou majitelé moct užívat i v době, kdy venkovní teplota poklesne. Poté, co se již nebude lákavé koupání ani v bazénu s ohřevem vody, provede firma ADIMPEX údržbu a zazimování bazénu. Na jaře pak opět připravíme bazén k využití.

Příslušenství bazénu

Kromě každoročního zazimování a odzimování, o které se staráme my, je většina další údržby automatická. Zapuštěná filtrace má na starost čištění slané vody a zároveň neubírá místo v bazénu. Údržbu dna bazénu zajišťuje automatický vysavač Voyager. Navíc je v době nevyužívání bazén chráněn roletou, která zároveň slouží jako bezpečnostní prvek bránící nechtěnému spadnutí do bazénu.

Celý bazén na klíč

Bazén o rozměrech 6,25x3 m tak bude dělat svým majitelům radost řadu sezón. Aby skvěle ladil s domem i jeho okolím, zvolili majitelé liner v barvě francouzská modrá a šedý obrubní kámen. Firma ADIMPEX kompletně realizovala bazén na připravené základní desce a proto ručí za jeho maximální kvalitu.

Výhody bazénů Adimpex

Záruční doba

Železobetonová konstrukce bazénu se zárukou 10 let.

Cenová nabídka

Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci na míru.

Filtrace

Průzračně čistá voda díky filtraci, která zachytí jakoukoli nečistotu.

Tvar bazénu

Můžete si navrhnout jakýkoliv tvar vašeho bazénu.

Další fotografie bazénu ve Vápenném Podole

Líbil by se vám podobný bazén? Napište nám, rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci