Vyhřívaný bazén ve Vysokém Mýtě v barvě karibská zeleň a včetně protiproudu

venkovní bazén obdélníkový s pískovou filtrací se zastřešením do 1 mil. Vysoké Mýto

Pro našeho zákazníka z Vysokého Mýta jsme realizovali obdélníkový bazén o rozměrech 7 x 3,5 metru. Pro maximální pohodlí je tento bazén vyhřívaný a disponuje i protiproudem.

Potřebujete odbornou radu?
Rád vám poradím

Ing. Jiří Petr Ing. Jiří Petr
Jednatel společnosti

+420 603 548 822
08:00 - 17:00

adimpex@adimpex.cz

Slovem zákazníka

Firma pana Petra nás velice potěšila. Dodržela cenu z cenové nabídky, se vším si poradila a ještě se nám každoročně stará o zazimování a odzimování bazénu. Společnost Adimpex můžu jedině doporučit všem, co hledají kvalitu bez kompromisu.

Okolí bazénu

Filtrace a další příslušenství bylo zabudováno do země a kamenného plotu v blízkosti bazénu tak, aby prostor kolem nebyl ničím rušen. Celý obvod bazénu je lemován světlou dlažbou, která ani v parném létě nepálí do nohou a poskytuje tak uživatelům skvělý komfort.

Vnitřek bazénu

Na přání klientů jsme instalovali liner v barvě karibská zeleň a vybudovali přístupové schody v celé šířce kratší strany bazénu. Tím se sice mírně zmenšil objem bazénu, ale přímo v bazénu vznikl prostor, kde je možné posadit se a relaxovat nebo ho využít pro vodní hrátky dětí. 

Voda se v tomto bazénu čistí solí, která je, stejně jako kyselina udržující správné pH vody, hlídaná a dávkovaná automaticky. K čistotě vody přispívá i zastřešení bazénu, které je v bezkolejnicovém provedení. Bazén spokojeným klientům slouží již od roku 2017 a jediným servisem, který bylo za tuto dobu třeba provést, je pravidelné zazimování a odzimování.

Výhody bazénů Adimpex

Záruční doba

Železobetonová konstrukce bazénu se zárukou 10 let.

Cenová nabídka

Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci na míru.

Filtrace

Průzračně čistá voda díky filtraci, která zachytí jakoukoli nečistotu.

Tvar bazénu

Můžete si navrhnout jakýkoliv tvar vašeho bazénu.

Další fotografie bazénu ve Vysokém Mýtě

Líbil by se vám podobný bazén? Napište nám, rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci