Vyhřívaný bazén v Habřině u Hradce Králové s fólií (linerem) v barvě francouzská modrá

venkovní bazén obdélníkový s pískovou filtrací velký se zastřešením do 1 mil. Hradec Králové

Bazén v obci Habřina skvěle slouží svým majitelům již druhou sezónu. Firma ADIMPEX zajistila jeho kompletní realizaci od výkopu až po finální úpravy. Výstavba probíhala od listopadu 2019, kdy byla připravena hrubá stavba, do dubna roku 2020. V květnu již bylo možné se v bazénu koupat.

Potřebujete odbornou radu?
Rád vám poradím

Ing. Jiří Petr Ing. Jiří Petr
Jednatel společnosti

+420 603 548 822
08:00 - 17:00

adimpex@adimpex.cz

Slovem zákazníka

S dodávkou bazénu od firmy p. Petra jsme byli maximálně spokojeni. Samotná údržba je velice jednoduchá a zvládne ji každý na základě prvotních instrukcí. Když by bylo odkrytí zastřešení bazénu automatické, tak by to bylo naprosto dokonalé, ale i takto jsme velice spokojeni.

Vlastnosti tohoto bazénu

Tento bazén je dle přání majitelů hluboký 1,5 metru. Obvykle to bývá 1,2 metru. Další rozměry bazénu jsou klasické. Šírka a délka jsou 4 a 8 metrů. Na kratší hraně jsou instalované schody po celé její délce. Ty umožňují bezproblémový přístup a případně i posezení přímo v bazénu.

Venkovní bazén a jeho okolí

Liner si majitelé zvolili v barvě francouzská modř, která ladí ke žlutým dlaždicím v okolí bazénu. Třetím významným barevným prvkem je antracitové zastřešení bez kolejnic.

Bazénové příslušenství a údržba bazénu

O údržbu slané vody v bazénu se stará automatická zapuštěná filtrace, která díky integrovanému tepelnému čerpadlu vyhřívá vodu, i když venkovní teplota klesne k 15 °C. Další nečistoty sbírá robotický vysavač, který udržuje dno a stěny. Kromě toho provádí firma ADIMPEX dvakrát ročně údržbu formou zazimování a odzimování bazénu.

Majitelé si tedy mohou užívat koupání v bazénu bez zbytečných starostí. Dle slov majitelů chybí už jen automatické odkrývání zastřešení a nemuseli by ani hnout prstem.

Výhody bazénů Adimpex

Záruční doba

Železobetonová konstrukce bazénu se zárukou 10 let.

Cenová nabídka

Vytvoříme vám nezávaznou cenovou kalkulaci na míru.

Filtrace

Průzračně čistá voda díky filtraci, která zachytí jakoukoli nečistotu.

Tvar bazénu

Můžete si navrhnout jakýkoliv tvar vašeho bazénu.

Další fotografie bazénu v Habřině u Hradce Králové

Líbil by se vám podobný bazén? Napište nám, rádi vám zhotovíme cenovou kalkulaci